Twarzą w twarz z prawdziwymi zajawkowiczami, czyli wywiady Clippera! - część 3

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

Co jest motorem napędowym Clippera? Oczywiście dobry ogień!

Co jest motorem napędowym Clippera? Oczywiście dobry ogień! Jednak żeby go wzniecić potrzeba iskry i to nie byle jakiej. Właśnie dlatego Clipper ruszył z serią unikalnych wywiadów #DobryOgieńPodajDalej, która skupia się na zajawkowiczach i mistrzach w swoim fachu.

Ich pasja jest jak gaz w zapalniczce - potrafi wzniecić ogromny płomień! Każdy gość serii #DobryOgieńPodajDalej ma do opowiedzenia fascynująca historię, która jest związana z jego pasją. Clipper stawia na ludzi nieszablonowych, którzy potrafią łamać konwenanse i nie boją się odrobiny szaleństwa! Poznaj zmotoryzowanych bohaterów Clippera, dla których adrenalina to chleb powszedni, a ekstremalne wyzwania to ich sposób na życie!

Jak zacząć szaloną przygodę z driftingiem?

Na pierwszy ogień Clipper poleca inspirującą rozmowę z MotoFretką. Dowiesz się z niej, od czego zacząć przygodę z driftem oraz jaki samochód wybrać, aby zostać mistrzem w tej dziedzinie i nie przepłacać za części. MotoFretka zdradziła Clipperowi, gdzie zaczynała swoją szaloną przygodę z driftingiem, wyjaśniła także, na czym polega różnica między driftingiem, a standardowym paleniem gumy. Zapnij pasy i przygotuj się na niezwykłą przejażdżkę z kobietą, która nie boi się podejmować trudnych wyzwań!

Interesuje Cię świat sportowej rywalizacji na dwóch kołach?

Poznaj Basię i Sebę, czyli współzałożycieli grupy PM RACING TEAM. W rozmowie z Clipperem ta dwójka pasjonatów opowiedziała chociażby o tym, dlaczego zgrana ekipa to kluczowa kwestia w jeżdżeniu motocyklami. Dowiedz się, co cechuje społeczność motocyklistów i dlaczego przejażdżka po profesjonalnym torze to najlepszy sposób na przypływ endorfiny! Seba zdradził Clipperowi także jaki wspólny znak łączy motocyklistów w całej galaktyce, a Basia opowiedziała jak połączyć pasję z życiem prywatnym. Jesteś gotów na tę wyjątkową przejażdżkę?

Jak w Polsce wyglądają zawody w driftingu dla kobiet?

Rodzina prawników, lekarzy czy wojskowych to często spotykany schemat. A czy słyszałeś kiedykolwiek o rodzinie drifterów? Ola Fijał, czyli założycielka kanału TurboSztos to osoba, która zajawkę na drifting przejęła od swojego taty! Ola opowiedziała Clipperowi, jak w Polsce wyglądają zawody w driftingu dla kobiet i kiedy podjęła decyzję, że chce w nich brać czynny udział. Z wywiadu dowiesz się także, jak powstał autorski program telewizyjny Oli, czyli Drift and Sing. Ponadto autorka kanału TurboSztos zdradziła Clipperowi, co najbardziej kręci ją w driftowaniu. Może ta rozmowa zainspiruje Cię do realizacji nietypowej pasji?

Kręcą Cię zawrotne prędkości i towarzysząca im adrenalina?

Koniecznie sprawdź wywiad z prawdziwym wulkanem dobrego ognia, czyli Rajdowym Felixem! Z rozmowy dowiesz się, kim byli pierwsi bohaterowie Felixa i jaki wpływ wywarli na rozwój jego pasji. Co więcej, Felix zdradził Clipperowi jakie to uczucie stanąć do zawodów z jednym ze swoich idoli. Jeśli zastanawiasz się, jaki jest koszt utrzymania samochodu rajdowego i gdzie można nauczyć się ostrej, wyczynowej jazdy, ta rozmowa jest właśnie dla Ciebie! Kto wie, może to właśnie Ty zostaniesz Schumacherem swojego pokolenia?

Nie ma dymu, a raczej zajawki bez ognia.

W tym kontekście bohaterowie serii #DobryOgieńPodajDalej to chodzące pochodnie! Poświęć chwilę, aby poznać bliżej ich wyjątkowe pasje. Może Ty też zajmujesz się czymś nietypowym? Podziel się swoją zajawką ze światem, dobry ogień wraca ze zdwojoną siłą!

pixel