Twarzą w twarz z prawdziwymi zajawkowiczami, czyli wywiady Clippera! - część 2

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

Bohaterowie serii #DobryOgieńPodajDalej dzielą się swoimi pasjami i udowadniają, że dobry ogień znajduje się nie tylko w zapalniczkach, ale także w sercach i głowach.

Clipper wybiera ludzi, którzy myślą nieszablonowo i łamią zastane konwenanse. W tej serii nie znajdziesz oklepanych tematów i przewidywalnych postaci. Prezentowane osoby są jak Clipper - jedyne w swoim rodzaju!

Bohaterów serii łączy chęć dzielenia się swoim wewnętrznym ogniem. Żar, który od nich bije jest naprawdę zniewalający! Może i Ty zainspirujesz się, którymś z rozmówców Clippera? Te rozmowy to prawdziwa dawka motywacji! Każdy bohater to kolejny, inspirujący wywiad! Ludzi Dobrego Ognia jest coraz więcej, oby tak dalej! Clipper oczywiście nie ma zamiaru zwalniać tempa. Żeby ogień stale płonął, należy go podtrzymywać! Jaką formę przybierze ta ognista misja w 2022 r.? Wkrótce się przekonasz!

Nie wiesz od czego zacząć?

Sprawdź co do powiedzenia ma Tokar - zawodowy żołnierz, który swój wolny czas spędza w przestworzach. Z rozmowy dowiesz się m.in. jakie kroki należy podjąć, aby wejść w świat spadochroniarstwa, a także jakie są koszty tego ekstremalnego hobby. No i najważniejsze - co takiego dają Tokarowi skoki ze spadochronem, czego na próżno szukać w innych formach spędzania czasu? Może ta rozmowa sprawi, że zechcesz wzbić się pod niebiosa?

Pasjonuje Cię świat muzyki?

Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z rozmową, której głównym bohaterem jest Paweł “Dukato” Czaczkowski. Realizacja nagrań, a także ich mix i mastering to dla Pawła chleb powszedni. Właściciel kultowego w pewnych kręgach Studia 323 z powodzeniem funkcjonuje w branży muzycznej już od 20 lat! Osoby zajmujące się realizacją i mixem dźwięku często pozostają na drugim planie. Warto jednak pamiętać, że bez ich ciężkiej pracy Twoja ulubiona muzyka nie brzmiałaby tak dobrze! Poznaj tajniki pracy Pawła i przekonaj się, jak fascynujący jest świat dźwięków.

Jeśli wahasz się nad zrobieniem dziary albo sam chciałbyś tatuować innych, musisz posłuchać wywiadu z Dimą Partnov!

Ten człowiek doskonale wie gdzie ukłuć, aby efekt był oszałamiający. Pasję do tatuażu zaszczepił w nim...dziadek! Może nie do końca świadomie, ale bardzo skutecznie. Dima jest tatuatorem, który pierwsze próby w tej ciężkiej sztuce podejmował na własnym ciele! Dowiedz się w jaki sposób trafił do Polski i dlaczego uważa, że Białystok to idealne miasto do życia.

Stolarz kojarzy Ci się ze starszym Panem, który wykonuje żmudną i powtarzalną pracę?

Poznaj chodzące zaprzeczenie tego stereotypu! Mariusz Płoński, który działa pod egidą pracowni WarsztART, potrafi wyrzeźbić prawdziwe dzieła sztuki. Przy tym to niezwykle wychillowany i zabawny gość! Dowiedz się jak Mariusz reaguje na roszczeniowych klientów, skąd wzięła się jego pasja do drewna i skąd biorą się pomysły na jego pracę. A to wszystko z przymrużeniem oka i dużą dozą dystansu.

Zamiast tworzyć podziały lepiej zarażać innych swoim ogniem!

To maksyma, którą Clipper jako marka kieruje się na co dzień. Zapoznaj się z sylwetkami wszystkich bohaterów i znajdź pasję, która pochłonie Cię bez reszty! Może następnym bohaterom akcji #DobryOgieńPodajDalej będziesz właśnie Ty?

pixel