Twarzą w twarz z prawdziwymi zajawkowiczami, czyli wywiady Clippera!

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

Marka Clipper łączy swoja historię z historiami tysięcy jej fanów, tworząc ClipperManię – styl życia pod hasłem #DobryOgieńPodajDalej.

Kultowe zapalniczki, uwielbiane przez tysiące Clippermaniaków na całym świecie to już coś więcej niż tylko sposób na wzniecenie płomienia – to także styl życia! Clipper zachęca do przyłączenia się do Clippermanii i do dzielenia się Dobrym Ogniem – swoimi emocjami, zainteresowaniami i pasjami. #DobryOgieńPodajDalej to Clipperowa misja, której celem jest rozpalanie serc i wzniecanie pozytywnej energii na różne, ogniste sposoby!

Jednym z nich są rozmowy z prawdziwymi praktykami Dzielenia się Dobrym Ogniem – zajawkowiczami, których pasje sprawiają, że na samo wspomnienie rozmów z nimi robi się gorąco ☺

W serii ognistych wideo-wywiadów pod hasłem #DobryOgieńPodajDalej poznasz ludzi, którzy każdego dnia inspirują, zarażają weną i pozytywnie nagrzewają towarzystwo. Każdy miesiąc to nowy wywiad, z nowym bohaterem Clippera. Dotychczas powstało już 13 filmów, a każdy z nich rozpala wyjątkowo gorący klimat. Bohaterami wywiadów Clippera są prawdziwi Prometeusze Towarzystwa – wyjątkowe osobistości, o unikalnych pasjach, a co najważniejsze – z chęcią dzielenia się swoim Ogniem z innymi. Sprawdź!

Swój seans rozpocznij od prawdziwie motywującej rozmowy z Szymonem Chwaliszem – malarzem i projektantem wzorów Clippera we własnej osobie! To dzięki niemu możesz powiększać swoje Clipperowe kolekcje o coraz to nowsze, unikalne wzory. Pełen zajawki Szymon zdradza w rozmowie źródło swojej (jak można podejrzewać) nieskończonej kreatywności! A jest nim „(…) życie, przebywanie i rozmowy z ludźmi”.

Zastanawiasz się, jak połączyć nieco monotonną codzienność z nietuzinkowym hobby? Inspiracją będzie rozmowa z parą prawdziwych, zapalonych rajdowców - przedstawicielem handlowym Bartkiem Terer i programistą-biznesmanem Jarkiem Frydrychem. Można? Można! Nie powinien ominąć Cię także film z Piotrem Maximiem – uwielbianym nauczycielem języka polskiego i … raperem! Piotrek gwarantuje, że swój Dobry Ogień podaje fanom w każdym kawałku, na każdej płycie, na każdym koncercie (i na każdej lekcji!) – nieważne czy dla 10 czy 10.000 osób, czym nawołuje do dawania z siebie 101% ognia niezależnie od sytuacji.

Kolejny bohater wywiadów Clippera – Piotr Beeski Kania – tancerz i instruktor, zajmujący się customizacją odzieży wyznał, że według niego „Artystą jest każdy, kto wyraża swoje emocje za pomocą jakiegoś narzędzia”. Nie można byłoby ująć tego lepiej! Jego cytat pieczętuje fakt, że wywiady Clippera to projekt po prostu artystyczny! To rozmowy z osobami, które mają w sobie prawdziwe, autentyczne emocje i wyrażają je w dowolny, wybrany przez siebie sposób, a przy okazji dzielą się Dobrym Ogniem z innymi ludźmi.

Radość przyjemność, dzielenie się zajawką. Czy może być coś gorętszego? Zobacz wywiad i znajdź w sobie pasję, którą będziesz „zarażać” innych! Bo jak powiedział Piotr Maxim – „Tylko wspólną motywacją i inspiracją możemy robić wielkie rzeczy”. #DobryOgieńPodajDalej!

Czasem droga do realizacji zajawek nie jest łatwa. Pokazuje to rozmowa z Sebastianem Lewandowskim – współczesnym rycerzem, członkiem bractwa w zamku w Radzyniu Chełmińskim. Jak przyznaje – jego niecodzienne hobby nie zawsze było odbierane pozytywnie, ale nie poddał się, bo jak mówi „Jest to wielki ogień, który jeżeli już zapłonie - płonie cały czas”. Dla takiego ognia warto! Sebastian podaje Dobry Ogień, nie zważając na zdanie innych i jak zdradził w rozmowie – dzięki jego namowom do bractwa dołączyło kilka nowych osób, w których zapłonęła miłość do odtwórstwa historycznego. Szacun!

O trudnościach, jakie można spotkać na drodze ku realizacji pasji opowiada też Michał Popowski – trener sportowy, motocyklista i fizjoterapeuta, który jako dziecko musiał knuć z babcią spiski, aby otrzymać wymarzony rower do ćwiczeń. Czego nie robi się dla zajawek! Michał Podaje Dobry Ogień, realizując się także na polu biznesowym i prowadząc firmę, dzięki której „Spełnia marzenia ludzi, pragnących jeździć na motocyklu”. Spełniać marzenia innych, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami to prawdziwy Ogień!

pixel