Ogniste osobowości Clippera
Szymon Chwalisz

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

Ogniste osobowości Clippera – Szymon Chwalisz

Wyobraź sobie wielkie ognisko. Noc, zapach jeziora, światło księżyca, trzask palonych drew i ognista atmosfera wzniecana przez tysiące Clippermaniaków. Choć rozproszeni są po całym globie, łączy ich jedno - pasja, chęć bycia razem i dzielenia się Dobrym Ogniem. I tak ogień Clippera nieustannie wzniecają tańczące w nim iskry fanów, a niektórzy z nich zasługują na dłuższą opowieść - taką prawdziwą, przy ognisku! Gotów na pierwszą historię w ramach serii „Ogniste osobowości Clippera”? Nie okrywaj się zbyt ciepło kocykiem. Będzie gorąco!

Dawno (ale nie aż tak bardzo) temu ktoś nazwał się „Nędznym Malarzyną”. Przewrotnie, można byłoby rzec, zważywszy na zdecydowanie nienędzne zasługi. Z przekąsem, z humorem i z niezaprzeczalnie ognistym talentem. Szymon Chwalisz - malarz, grafik, ilustrator, twórca Woodstockowych Gitar, autor malowania rajdowych kasków dla Karoliny Pilarczyk, Kajetana Kajetanowicza, Michała Wiśniewskiego, Tomasza Porębskiego i kasków skoczków narciarskich, np. Macieja Kota.

W 2017 roku wspólnie z Gitarzystą Guns`n Roses – Slashem zaprojektował i pomalował gitarę, którą także przekazano na WOŚP i wylicytowano za ognistą sumę ponad 60,000 zł.

Pewnego dnia Szymon zadecydował (dzięki, Szymon!), by stać się także projektantem wzorów Clippera. Artysta stał się „podpałką” Clipperowego ognia, wzniecając wielki pożar twórczy swoimi nietuzinkowymi projektami. Decyzja Szymona o zaigraniu z Clipperowym ogniem doprowadziła do powstania aż 5 autorskich kolekcji zapalniczek: Szymon Chwalisz; Steampunk; Miś Bieszczadowy; Kolekcja 4 wzorów miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk) oraz… nowa, niespodziankowa kolekcja kolaboracyjna z partnerem biznesowym Clippera, którą odpalicie już zimą 2020 ☺

Szymon rozmawiał z Clipperem w ramach serii wywiadów #DobryOgieńPodajDalej i zdradził tam kilka ciekawych sekretów, m.in. na źródło swojej kreatywności. Obejrzyj! I pamiętaj - wzniecanie Dobrego Ognia z zapalniczką z projektem Szymona grozi uzależnieniem od jego twórczości, choć takie informacje nie są podawane na produkcie ;)

Wszechstronny, a przy tym skromny. Zawodowo z rozmachem, a w domu w ciszy na hamaku. Szymon – człowiek zarażający Dobrym Ogniem i nazywający swoją stronę o sztuce najgorszą w całym Internecie. Serio, musisz to zobaczyć☺

pixel