Niesiemy ogień wszędzie tam, gdzie dobrze się bawicie – eventy 2021!

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

Clipper zawsze jest na szlaku w poszukiwaniu ludzi pełnych pasji i dobrego ognia!

Z tego względu marka podejmuje liczne współprace partnerskie z organizatorami najlepszych polskich festiwali. Wszędzie gdzie pojawiają się pozytywne, tętniące zajawką osoby, tam pojawia się również Clipper! Stoiska marki przyciągają Clippermaniaków z całego świata, którzy chcą podzielić się swoim wewnętrznym ogniem z otoczeniem.

EVENTY 2019!

Jest Clipper jest ogień!

Interesujących wydarzeń w Polsce na szczęście nie brakuje! Najlepsza muzyka i niesamowite dziary - to obszary, w których Clipper poruszał się w 2021 r.! Strefę marki mogliście zobaczyć na szalonym SBM FFestivalu w Warszawie, legendarnym Up To Date Festival i tętniącym energią Street Noise w Białymstoku, a także na bezkompromisowych Konwentach Tattoo w Poznaniu i Wrocławiu. Energia bijąca z tych wydarzeń jest niepowtarzalna! Jeśli jeszcze nie miałeś okazji uczestniczyć w żadnym z nich, musisz nadrobić zaległości w 2022 r.!

Tattoo Konwent 2021

Czym jest Tattoo Konwent? Wydarzeniem, które przyciąga rzesze fanów niebanalnego tatuażu. Podczas konwentu możesz wrzucić na swoje ciało niepowtarzalną dziarkę, poznać innych pasjonatów tej niekonwencjonalnej sztuki, czy zapoznać się z ofertą najważniejszych salonów tatuażu w Polsce. Clipper jako oficjalny partner Tattoo Konwent był oczywiście na miejscu! Stanowisko marki przyciągnęło rzeszę Clippermanikaów, co pozwoliło na wzmocnienie więzi poprzez wymianę doświadczeń i spostrzeżeń na temat konwentu. Co łączy to wydarzenie z zapalniczkami od Clippera? Szalone, kolorowe wzornictwo i bezkompromisowość w działaniu! Koniecznie sprawdź relacje video!

”Kiedy my mówimy hip, wy mówicie hop!”

SBM Label wziął szturmem rapową scenę już kilka lat temu. W 2021 r. wytwórnia stała się bezsprzecznym liderem na rynku. Ich SBM FFestival to niesamowite widowisko, które współtworzą wszyscy wykonawcy z labelu. Mata, Bedoes, Białas, White 2115 - to właśnie tych graczy mogliście zobaczyć na scenie podczas SBM FFestivalu. Trzeba przyznać, że chłopaki wręcz emanowali dobrym ogniem! Przy takim stężeniu energii tylko cudem scena nie stanęła w płomieniach. Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć stanowiska Clippera. Marka dorzuciła swoją cegiełkę do wydarzenia, oferując uczestnikom prawdopodobnie najlepsze zapalniczki na świecie!

XII edycja Up To Date Festival

Jeśli nie słyszałeś o Up To Date Festivalu, koniecznie nadrób zaległości! Święto muzyki elektronicznej, które od 12 lat rozgrzewa Białystok, przyciągnęło jak zwykle tłumy fanów. To niezwykle eklektyczne wydarzenie, które łączy w sobie najlepszą muzykę i szeroko pojęty performance. Czy Clipper pojawił się na Up To Date? To jasne jak to, że po piątku jest sobota! Stanowisko marki na kilka dni stało się bastionem Clippermaniaków, którzy przybyli na festiwal. Clipper doskonale zdaje sobie sprawę, że dobry ogień trzeba nieustannie podtrzymywać. Właśnie dlatego pojawia się tam, gdzie jego stężenie jest największe!

Ulica – to właśnie tam narodziło się wiele naszych zajawek, w tym street dance.

Ciężko Ci usiedzieć w miejscu, a na dźwięk ulubionych kawałków Twoje nogi same rwą się do tańca? Zobacz co działo się na Street Noise, czyli wydarzeniu, które kręci się wokół breakdance’a. Clipper był na miejscu i zadbał o to, aby uczestnikom zawodów nie zabrakło dobrego ognia. Trzeba przyznać, że większość z nich to chodzące wulkany energii! Masa pozytywnego vibe’u, ogromna dynamika wydarzenia i niepowtarzalne osobowości, to elementy, które sprawiają, że Street Noise co roku przyciąga rzesze entuzjastów tańca.

pixel