Jest Clipper jest ogień,
czyli Eventy 2019!

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

EVENTY 2019!

Clipper chce być tam, gdzie lecą iskry, tam gdzie jest gorąco, tam gdzie tworzy się dobra historia. Dlatego uczestniczymy w zajawkowych eventach, by być blisko Was i poczuć Wasz #ogień, który nas inspiruje. Chcemy, by CliperMania zajarała cały kraj, dlatego niesiemy nasz płomień wszędzie tam, gdzie dobrze się bawicie – na imprezach, festiwalach, koncertach.

EVENTY 2019!

Tattoo Konwent w Poznaniu

Wiosną, po godzinach szczytu w Poznaniu można poczuć zapach tuszu i usłyszeć uderzającą o skórę maszynkę do dziar. Wiesz, co jest? Jeśli nie, to koniecznie bądź tam z nami kolejnym razem i poczuj ten #ogień! Clipper odwiedził odbywający się cyklicznie, poznański festiwal tatuażu Tattoo Konwent. To jasne, nie mogło nas zabraknąć w miejscu, w którym zbiera się wiara prawdziwych zajawkowiczów z całego kraju. Pasja, pozytywna energia, wolność, a to wszystko w rozpalającej emocje aranżacji prac tatuatorów, energetyzującej muzyki i pirotechnicznych pokazów ognia!

Regaty YouTuberów

Nie od dziś wiadomo, że YouTube to siedlisko prawdziwych zajawkowiczów o ognistych pasjach. Wirtualni artyści jasno mówią, co ich jara, chętnie opowiadają o swoich zainteresowaniach, a ich kanały przyciągają rzesze fanów i naprawdę potrafią rozgrzać. Lubimy to! Dlatego zostaliśmy partnerem Regat YouTuberów 2019 o Puchar Róży Wiatrów. Wydarzenie o żywiole raczej chłodno-wodnym, nie ognistym - lecz zaufajcie nam - atmosfera była naprawdę gorąca! Rywalizacja największych twórców polskiego YouTube’a, zabawa i pozytywna energia. Regaty wygrała załoga w składzie Bladii, Diabeuu i Manoyek, ze sterniczką Moniką Augustyniak. Dla nas? Po prostu sztos.

Regaty YouTuberów

Clipper chce być blisko wyjątkowych ludzi, blisko zajwkowiczów. Fani muzyki – bez względu na jej rodzaj – to niezaprzeczalni pasjonaci. I tak, zdecydowanie chcemy być blisko nich! Dlatego nie mogło nas zabraknąć na festiwalu, którego hasłem przewodnim było „Blisko ludzi, blisko muzyki”. Podczas białostockiego eventu, który odbył się w Amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej zbliżyliśmy się do inspirującego #ognia fanów muzyki alternatywnej i folkowej.
Sprawdź naszą relację!

Clipper nad Bałtykiem

Chociaż nadmorskie klimaty i wodny żywioł to całkowite przeciwieństwo Clippera - musimy przyznać, że na Openerze jest naprawdę gorąco! Temperatura w Gdyni podczas tego 4-dniowego, jednego z najbardziej popularnych festiwali muzycznych w Polsce rozsadza termometry! W ognistym klimacie czujemy się jednak jak ryby w wodzie, więc bez problemu grasowaliśmy po Trójmieście i wymienialiśmy stare zapalniczki na Clippery. A wieczorem? Oczywiście dzieliliśmy się #ogniem z innymi zajawkowiczami podczas koncertów.

Ostróda Reggae Festival

W naszym kalendarzu nie mogło zabraknąć obecności na festiwalu muzycznym. A nic tak nie roznieca pozytywnej energii jak jamajskie rytmy! Dlatego pojawiliśmy się na 19 edycji ostródzkiego festiwalu muzyki Reggae. W Clipperowej strefie relaksu uczestnicy mogli wspólnie z naszym crew pochillować i dzielić się swoimi zajawkami. Jak to się mówi w kręgach RastaManiaków - Big Up za ten event i do zobaczenia następnym razem!

Pol'and'Rock Festival

Kultowy Clipper na kultowym evencie muzycznym? Oj tak, zdecydowanie nie mogło nas zabraknąć na 25. edycji legendarnego, polskiego festiwalu muzycznego. Kultowe kapele, kultowa muzyka, tysiące zajawkowiczów z całego świata i klimat nie do podrobienia. Prawdziwy #ogień! W Kostrzynie nad Odrą towarzyszył nam Nędzny Malarzyna, Szymon Chwalisz, który prowadził sztos warsztaty z malowania Clipperowych gitar. Od pozytywnych emocji sypały się iskry. Z resztą, sprawdźcie sami!

Tattoo Konwent w Katowicach

Jak wiecie, lubimy zapętlać to, co dobre. Tak więc pełni chęci i ognia wracamy na eventy, które nastrajają nas pozytywną energią. Jedną z takich imprez jest Tattoo Konwent – tym razem w Katowicach. Dla niektórych miasto kojarzące się ze smogiem i dymem… a dla nas? Sztos miejsce, które daje czadu – mega pozytywnego! Na evencie – prócz podziwiania prac tatuatorów – można było oglądać pokazy ognia, tańca, a nawet aerialu na łańcuchach. Były strefy tematyczne, dobra muzyka i oczywiście żółty punkt na mapie, czyli nasze stoisko. Działo się!

Clipper na rajdzie TM Tarmac Masters 2019

3... 2... 1... Gaz do dechy! Nie każdy może pochwalić się rajdowym teamem! My możemy! Wszystko za sprawą Bartek Teter, który walczy na rajdowych odcinkach w barwach Clippera. Kibicowaliśmy naszej załodze podczas odbywającej się rundy zmagań TM Tarmac Masters. Jednak czasami musimy powiedzieć: JAK DOBRZE, ŻE NIE BYŁO OGNIA. Niestety start w rajdach, który odbył się 24-25 sierpnia nie zakończył się dla naszej ekipy happy endem...

X edycja Up To Date Festival

Ognista kompozycja płomiennych atrakcji – tak można nazwać białostocki Up To Date Festival. Podczas wydarzenia można było odwiedzić kilka muzycznych scen, pod którymi rozgrzewały się serca fanów różnorodnej muzyki – rapu, techno, ambientu, a nawet klasyki. Mieszanka wybuchowa! Co roku wyjątkowości eventowi dodaje fakt, że jest tworzony przez lokalnych aktywistów. Uwielbiamy ich #ogień, który pozwolił na stworzenie tak klimatycznej imprezy.

Clipper na rajdzie TM Tarmac Masters Turbo Julita 2019

Ogień na każdym biegu! Tak w skrócie można opisać styl jazdy wspieranego przez Clippera rajdowca – Bartka Teter. Jako, że Bartek to mocne ogniowo naszego teamu, aktywnie wspieraliśmy go również podczas 5. rundy zmagań w ramach TM Tarmac Masters. Podziwiając zmagania kierowców na trasach w okolicach Wałbrzycha, emocji mieliśmy pod dostatkiem. Wrześniowa aura sprzyjała kibicowaniu. Zobaczcie materiał ze zmagań naszych przyjaciół.

pixel