Co nowego

Co nowego?

Jest Clipper. Jest ogień!

Odwiedzamy ciekawe wydarzenia w całym kraju, aby dotrzeć z Clipermanią do każdego zakątka Polski – od Tatr
przez największe miasta po Bałtyk. Lubimy poznawać nowych ludzi! Jeśli spotkasz nas na festiwalu, koncercie lub innym evencie, podejdź zbić piątkę.
Wymienimy Ci starą zapalniczkę na fajnego Clippera!

Mad Bicycles marce Clipper Polska!
Co poza zapalniczkami zabieramy na imprezę najczęściej? Clipperowy rower! Chcesz dowiedzieć się, jak powstał? Co stanowiło inspirację dla jego wykonawcy? Żaden problem. Zabieramy Cię na wycieczkę do firmy Mad Bicycles. Adam Zdanowicz, jej właściciel oraz dyrektor kreatywny opowie więcej o naszym wyjątkowym jednośladzie.
Tattoo Konwent w Poznaniu
Pół tysiąca artystów wykonujących na ludzkiej skórze prawdziwe dzieła sztuk, a także... koncerty, fireshow, mapping 3D, wystawy i mnóstwo innych atrakcji w tym OGIEŃ! Tak w skrócie wyglądał Festiwal Tatuażu i Muzyki - Tattoo Konwent Poznań. W stolicy Wielkopolski gościliśmy 6 i 7 kwietnia 2019 roku. Kolorowe Clippery idealnie komponowały się z barwnymi tatuażami, które goście mogli podziwiać na każdym kroku! Obejrzyjcie naszą relację z tej imprezy. Koniecznie obejrzyjcie naszą relację video oraz foto!
Regaty YouTuberów 2019
Słońce, woda, żagle... Jednym słowem – Mazury! A na jeziorze łajby z największymi gwiazdami YouTube w Polsce! Nie mogliśmy przegapić takiej okazji na dobrą zabawę, dlatego w maju 2019 roku wybraliśmy się na Regaty YouTuberów 2019 w Węgorzewie. Rywalizacja o puchar Róży Wiatrów była podszyta świetną zabawą. Zobaczcie sami
Halfway Festival 2019
Odbywający się w amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej Halfway Festival trudno opisać w kilku słowach. Duch tego miejsca, a także formuła wydarzenia skupiającego się na muzyce alternatywnej i folku sprawia, że uczestnicy przenoszą się w inny wymiar. W 2019 roku mieliśmy zaszczyt pojawić się na Halfway Festival w roli partnera, dostarczając uczestnikom imprezy płomień Clippera. W wolnej chwili zajrzeliśmy tu i tam z naszą kamerą, aby pokazać Wam, co działo się podczas tego oryginalnego eventu. Bliżej muzyki już być się nie da.
Clipper nad Bałtykiem
W wakacje 2019 pojawiliśmy się również nad Bałtykiem. W dniach 3 – 6 lipca można było nas spotkać w różnych częściach Trójmiasta, gdzie wymienialiśmy stare zapalniczki na nowiutkie Clippery. A kiedy słońce zaszło, odkrywaliśmy uroki jednego z najpopularniejszych letnich festiwali muzycznych – Opener'a.
Ostróda Reggae Festival 2019
W 2019 roku bawiliśmy się przy jamajskich rytmach podczas Ostróda Reggae Festival. Razem z dobrą energią nieśliśmy uczestnikom Clipperowy płomień. Zadbaliśmy również o strefę relaksu, aby każdy Rastafari mógł wygodnie usiąść i odpocząć! Wszystko w atmosferze miłości, pokoju i wolności!
Wróćmy wspomnieniami do tych chwil uwiecznionych na filmie! Koniecznie obejrzyjcie materiały!
Pol'and'Rock Festival 2019
Tysiące uczestników z różnych zakątków świata, legendarne kapele, spotkania z ciekawymi ludźmi i to „coś”, czego nie ma żadne inne wydarzenie na świecie. Pol'and'Rock Festival to bezapelacyjnie kultowa impreza. Co roku przyciąga rzesze fanów dobrej muzyki. Nie mogło zabraknąć na niej Clippera. Do Kostrzyna wybrał się z nami Szymon Chwalisz. „Nędzny Malarzyna” prowadził warsztaty z malowania gitar od Clippera. Jeśli nigdy nie było Wam dane dotrzeć na Pol'and'Rock Festival 2019 sprawdźcie naszą relację. Macie sporo do nadrobienia!
Clipper na rajdzie TM Tarmac Masters 2019
3... 2... 1... Gaz do dechy! Nie każdy może pochwalić się rajdowym teamem! My możemy! Wszystko za sprawą Bartek Teter, który walczy na rajdowych odcinkach w barwach Clippera. Kibicowaliśmy naszej załodze podczas odbywającej się rundy zmagań TM Tarmac Masters. Jednak czasami musimy powiedzieć: JAK DOBRZE, ŻE NIE BYŁO OGNIA. Niestety start w rajdach, który odbył się 24-25 sierpnia nie zakończył się dla naszej ekipy happy endem ...
Katowice Tattoo Konwent 2019
Dźwięk maszynki do tatuażu to muzyka dla naszych uszu. Katowicki Tattoo Konwent 2019 stanowił świetną okazję, aby już po raz drugi w 2019 roku odkryć uroki sztuki zdobienia skóry tuszem. Na przełomie sierpnia i września do Katowic zjechali najlepsi tatuażyści z Polski i nie tylko. Na zwiedzających czekało wiele różnych atrakcji. Pośród nich znalazły się m.in.: koncerty, fireshow i nasze żółte stoisko! Tradycyjnie zabraliśmy ze sobą dużo zapalniczek, aby każdy, kto nas odwiedził mógł cieszyć się bezpiecznym płomieniem Clippera.
Koniecznie obejrzyjcie film z tego wyjazdu!
X edycja Up To Date Festival
Kilka różnorodnych scen wypełnionych elektronicznym brzmieniem, szereg imprez towarzyszących, salon ambientu, line up wyszyty na dywanie i pocztówki do babci. Długo by opisywać różne wymiary białostockiego Up To Date Festival. Tej imprezy nie mogło zabraknąć na mapie naszego Clipperowego Tournée. Zwłaszcza, że we 2019 roku obchodziła swój jubileusz. Aby oddać klimat X edycji Up To Date Festival, przygotowaliśmy wideorelację. Co tu dużo mówić. Pozdro Techno i do przodu! ;)
Clipper na rajdzie TM Tarmac Masters Turbo Julita 2019
Ogień na każdym biegu! Tak w skrócie można opisać styl jazdy wspieranego przez Clippera rajdowca – Bartka Teter. Jako, że Bartek to mocne ogniowo naszego teamu, aktywnie wspieraliśmy go również podczas 5. rundy zmagań w ramach TM Tarmac Masters. Podziwiając zmagania kierowców na trasach w okolicach Wałbrzycha, emocji mieliśmy pod dostatkiem. Wrześniowa aura sprzyjała kibicowaniu. Zobaczcie materiał ze zmagań naszych przyjaciół.
pixel