Clippermania

Clippermania

Co sprawia,
że stajesz się legendą?

Elementów jest wiele. Jeden z nich jednak niezmiennie króluje na piedestale – miłość fanów.

Clippermania rozpaliła ogień w sercach niezliczonej rzeszy Clippermaniaków! I to dosłownie. Od samego początku dbamy o to, aby było nas widać. Obraliśmy szlak, którym konsekwentnie idziemy, a razem z nami miliony Clipperowiczów!

Co sprawia, że stajesz się legendą?

Zawędrowaliśmy do ponad 130 krajów na całym globie, więc gdziekolwiek się znajdziesz, pytając ogień, masz pewność, że ktoś wyciągnie z kieszeni Clippera. Spotkasz nas niemal wszędzie – od osiedlowych boisk Ameryki Południowej przez azjatyckie plaże po skandynawskie fiordy. Są na świecie miejsca, w których słowo „Clipper” całkowicie wyparło ze słowników termin „zapalniczka”.

Cały czas szukamy nowych inspiracji, co doskonale widać po naszych kolekcjach. Non stop dorzucamy do puli kolejne wzory wyróżniające nas nie tylko jakością, ale też stylem. Stylem docenionym przez pasjonatów kolekcjonujących Clippery. Opracowaliśmy tak wiele różnorodnych grafik i ciekawych projektów, że czasem sami dostajemy zawrotu głowy na myśl o liczbach.

Zdobyć je wszystkie to nie lada wyzwanie!

Co sprawia, że stajesz się legendą?

Po ziemi stąpa wielu Clipperowiczów wypatrujących nowych eksponatów do swoich zbiorów wszędzie, gdzie to tylko możliwe. To już nie pojedyncze przypadki. Clippermania porywa wszystkich podatnych na uroki Clippera!

Nie opieraj się. Dołącz do nich i też zacznij budować swoją kolekcję! Chętnie ją zobaczymy!

pixel