Clipper na całe życie!

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

Clipper na całe życie – czyli prawdziwy LoveBrand!

Jak można rozpoznać, kiedy marka staje się kultowa i kiedy Brand to już LoveBrand? O tym trzeba przekonać się o tym na własnej skórze! Symptomy? Ogniste wypieki na policzkach i iskry płonące w oczach na widok ICH – na ICH skórach. Już wiesz o co chodzi? ;)

Clipper to najbardziej popularne i uwielbiane na całym świecie zapalniczki, jednak ich wartość funkcjonalna to jedynie iskierka w całym ogniu, jaki rozpala idea Clippermanii – stylu życia, z którym utożsamiają się jego użytkownicy. Clipper zachęca do dzielenia się Dobrym Ogniem, a hasło #DobryOgieńPodajDalej to wezwanie do sharowania swoich emocji, zainteresowań i zajawek z innymi. Clipper jest tam, gdzie bawi się towarzystwo i gdzie pasje płoną tak, że aż lecą iskry!

Propagowany przez Clippera styl życia zebrał wokół siebie rzeszę fanów, wyznawców, zajawkowiczów i kolekcjonerów unikalnych wzorów. I choć sam w sobie Clipper jest praktycznie niezniszczalny (wymienialny krzemień, uzupełnialność i inne bajery), to jego fani stworzyli coś zdecydowanie bardziej trwałego niż on sam – jego wizerunek na swoich ciałach. Ogień, co?

Fani Clippera wyrażają swój respekt i przywiązanie poprzez coś, co zostanie z nimi na całe życie. Tatuaże! Dla jednych dekoracyjny element na ciele, dla innych niezniszczalny symbol, który powstaje z ognistej potrzeby wyrażenia siebie na zewnątrz.

Tatuaże Clippera na ciałach jego fanów to namacalna oznaka identyfikacji z przesłaniem brandu. Clippermaniacy codziennie noszący na sobie obrazy, które przypominają im o byciu częścią Clipperowej społeczności i które pokazują innym, jakie zajawki płoną w ich sercach to ognisty powód do dumy!

Jedynie dumni posiadacze tatuaży wiedzą, że można jarać się czymś tak bardzo, że aż trzeba zrobić dziarę ☺ Marka Clipper jara się tym, że Clipper jara dokładnie tak bardzo!

Clipper w kieszeni i Clipper na ciele? Bez pytań, po prostu sztos! #DobryOgieńPodajDalej

pixel