Clipper & TurboSztos

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

Clipper uważnie wsłuchuje się w to, co do powiedzenia mają ludzie z pasją.

W celu wzajemnego inspirowania się i napędzania do działania marka rozpoczęła akcję #DobryOgieńPodajDalej. To styl życia, to zajawka, to niezależność! Przypieczętowaniem całego przedsięwzięcia jest seria wywiadów, które Clipper przeprowadził z pasjonatami w swojej dziedzinie. Przekonaj się, ile ognia drzemie w każdym z bohaterów serii #DobryOgieńPodajDalej! Co powiesz na rozmowę z osobą, której energię czuć w sąsiednim województwie? Adrenalina, pasja, pozytywna energia - to hasła, które idealnie określają Olę Fijał! To prawdziwa zajawkowiczka, która od lat rozwija swój autorski kanał TurboSztos na YouTube. Jej pasją jest motoryzacja i to właśnie w obrębie tej dziedziny tworzy unikalny content!

Pasja do ekstremalnej jazdy!

Ola jest aktywną drifterką. Pasja do ekstremalnej jazdy jest u niej rodzinna. Na pierwsze zawody, jeszcze jako widz, jeździła ze swoim tatą, który obecnie pełni funkcję Prezesa Polskiej Federacji Driftu. Podczas przygotowań do pierwszych zawodów Olę wspierał brat, który również regularnie startuje w zawodach driftingowych. Jednak to właśnie Ola rozpromowała drifting, startując 5 lat temu z kanałem na YouTube.

Ile aut trzeba rozbić, żeby dobrze driftować?

Z rozmowy, którą Clipper przeprowadził z Olą Fijał, dowiesz się m.in. ile samochodów w swojej sportowej karierze, miała nieustraszona zawodniczka, co robi zimą, kim jest jej trener, a także czy driftowanie po zamarzniętym jeziorze jest rozsądne. Ola zdradziła Clipperowi, skąd wziął się pomysł na kanał TurboSztos. Jak sama wspomina, rozpoczynając swoją działalność na YouTube, nie była jeszcze aktywną zawodniczką, jednak chciała podzielić się z szerszą publicznością relacjami z zawodów, na których dopingowała tatę i brata!

Strzałem w dziesiątkę okazała się seria edukacyjna na temat driftu, którą Ola od jakiegoś czasu publikuje na swoim kanale.

Jak sama przyznaje w wywiadzie z cyklu #DobryOgieńPodajDalej, filmiki z tej serii sprawiły, że coraz więcej młodych dziewczyn dopytuje ją o szczegóły związane z driftingiem. I bardzo dobrze! Ola to prawdziwy autorytet w swojej dziedzinie. Nie bez przyczyny na swoim koncie ma podwójne mistrzostwo Polski w driftingu w klasie kobiet.

Skąd wziął się pomysł na program Drift&Sing?

To naturalne połączenie dwóch wielkich pasji Oli, czyli driftingu i muzyki. Jak sama przyznaje, w jej otoczeniu jest wiele osób, które czynnie zajmują się tworzeniem muzyki. Sama również lubi śpiewać, jednak tylko w domowym zaciszu. Na czym polega formuła programu? Ola zaprasza na szaloną przejażdżkę barwne osobowości medialne, których zadaniem jest zaśpiewanie swojego ulubionego utworu podczas ekstremalnego driftu! Sprawdź, jak wyzwaniem poradził sobie Canton z Letniego czy wschodząca gwiazda polskiej muzyki Sylwia Lipka. Trzeba przyznać, że Ola Fijał to chodząca definicja hasła #DobryOgieńPodajDalej!

pixel