Clipper & Maxim
- współpraca marki z artystą

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

CLIPPER & MAXIM!

#DobryOgieńPodajDalej to coś więcej niż hasło. To styl życia! Liczba Clippermaniaków rośnie z dnia na dzień, a ich historie napędzają markę do działania. W związku z tym Clipper odpalił serię wywiadów z prawdziwymi zajawkowiczami. Gdy w pomieszczeniu nagle wzrasta temperatura to znak, że pojawił się w nim jeden z bohaterów naszej serii! Ich wewnętrzny ogień potrafi być naprawdę inspirujący.

Czasami rozmowa jest wynikiem szerszej współpracy.

Tak było w przypadku nawiązania współpracy marki Clipper z Piotrem Maksimem, który swoje artystyczne dokonania podpisuje pseudonimem Maxim. Piotrek to prawdziwy aktywista. Człowiek, który swoją pasję przenosi na wszelkie możliwe wymiary życia! Za dnia jest nauczycielem języka polskiego, wieczorami tworzy muzykę, nagrywa płyty i koncertuje. Ponadto Maxim chętnie bierze udział w akcjach edukacyjnych, takich jak, chociażby organizowane przez Instytut Pamięci Narodowej warsztaty muzyczne “Rytmy Pamięci”. Swoją muzyczną działalność zaczął ponad dekadę temu. Pasja do rapu na przestrzeni lat rozwinęła się i ugruntowała na stałe w życiu Piotrka!

Obok tak barwnej i ciekawej osobowości Clipper nie mógł przejść obojętnie.

Efektem współpracy marki z artystą jest nie tylko wywiad, ale przede wszystkim energetyczny teledysk do utworu o tytule “Dobry Ogień”. Sam twórca stwierdził, że utwór jest hymnem na zakończenie trudnego okresu dla całego społeczeństwa, w którym nie mogliśmy cieszyć się pełnią życia. To zdecydowanie trafne określenie! Ten kawałek to naprawdę świetna odskocznia od pełnej wyzwań rzeczywistości.

W teledysku możemy obserwować Maxima na polu golfowym, w aeroklubie czy na stadionie miejskim w Białymstoku! Częste zmiany scenerii i stylizacji Piotrka sprawiają, że oprawa jest niezwykle dynamiczna. Zdjęcia realizowane były wiosną, co pozwoliło wydobyć twórcom klipu maksimum pozytywnej energii. W klipie nie zabrakło oczywiście najbardziej designerskich zapalniczek od Clippera! W końcu każdy ogień potrzebuje iskry!

Maxim w naszej rozmowie przyznał, że do współpracy doszło bardzo naturalnie, gdyż wartości, którymi kieruje się Clipper, również są mu bliskie. Z resztą ogień to nasz wspólny mianownik! Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z teledyskiem do utworu “Dobry Ogień”, koniecznie nadrób zaległości.

To jednak nie wszystko! Zapalniczki Clipper były nieodłącznym elementem fizycznego wydania ostatniego albumu Maxima, zatytułowanego “Klasa”. Clipper wraz z Piotrkiem, do każdej płyty zamówionej w preorderze, dorzucał unikalną zapalarę, która z pewnością przydała się fanom podczas dawania ognia na koncertach. Jeśli zbierzemy wszystkie elementy współpracy z Maximem w całość, uzyskamy przepis na DOBRY OGIEŃ!

pixel