Akcja #TakaSytuacja - motocross

ClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipperClipper

Miłość do swojej pasji!

Clipper bez przerwy szuka nowych sposobów na podtrzymanie dobrego ognia. Marka długo zastanawiała się co generuje najwięcej żaru, który można przekazać dalej? Odpowiedź może być tylko jedna - miłość do swojej pasji! Właśnie dlatego Clipper rozpoczął akcję #DobryOgieńPodajDalej. Jednym z jej elementów jest seria Akcja #TakaSytuacja, w której zapalniczki Clippera ruszają na szalone przygody z ludźmi dzielącymi się swoją pasją!

Zastrzyk adrenaliny!

Ludzi, którzy podzielają idee dobrego ognia, na szczęście nie brakuje! Jedną z takich osób jest Krzysiek Kunicki, posługujący się pseudonimem Dirty Clinton. To człowiek, który swojej motocrossowej pasji oddaje całe serce! Krzysiek relacje z crossowymi akrobacjami umieszcza na autorskim kanale YouTube oraz swoim instagramowym profilu. Warto śledzić jego poczynania na bieżąco, gdyż każdy materiał, którym dzieli się w sieci, daje niezłego, adrenalinowego kopa!

Clipper na szlaku ognia!

Mówiąc o Dirty Clintonie, należy szerzej rozwinąć znaczenie hasła #DobryOgieńPodajDalej. To wezwanie do dzielenia się swoimi doświadczeniami, pasją i wewnętrznym ogniem! Clipper za cel postawił sobie zrzeszenie zajawkowiczów z całego świata. Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku! A jak najlepiej połączyć zapalniczki od Clippera z nietypowymi pasjami? Zabrać kilka sztuk na skok spadochronem czy przejażdżkę motocrossem! Szalone akcje to motor napędowy Clippera. Ty też nosisz w sobie ogień i zajawkę, którymi chciałbyś podzielić się z szerszym gronem? Pokaż ją światu, a może następnym ambasadorem akcji #DobryOgieńPodajDalej zostaniesz właśnie Ty! ?

pixel